Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Zabezpečenie, ochrana, stabilita

O zdravie a bezpečnosť blízkych sa stará každý z nás. V prípade zdravotných ťažkostí, výpadku prímu či iných nepríjemností sa môže stabilita vašej rodiny výrazne narušiť. Vhodným nastavením životného poistenia viete predísť ďalším sprievodným problémom a vykryť tak finančné straty pri nepredvídaných udalostiach.

 

Výhodou komplexného životného poistenia je krytie poisteného i jeho rodiny pred možnými rizikami, pričom platí len za využívané služby. Týmto spôsobom dokážete udržať svoj životný štandard v nepriaznivom období. V prípade potreby pre vás nastavíme individuálne cenovo optimalizované produkty, ktoré budú schopné pokryť vzniknuté záväzky a udržať vašu domácu pohodu.

 

Aké druhy životného poistenia existujú?

Rizikové životné poistenie

Ide o poistenie v prípade smrti, rizík, vážnych úrazov, choroby či hospitalizácie. V prípade neočakávaných udalostí pomáha zabezpečiť krytie hypotéky a úverov. Tento typ poistenia sa využíva v prípade, ak má poistník záujem o poistenie bez sporenia. V súčasnosti je na trhu najžiadanejšie.


životné poistenieInvestičné životné poistenie

Toto poistenie je kombináciou dlhodobého investovania finančných prostriedkov do podielových fondov a rizikového životného poistenia. Umožňuje tvorbu finančnej rezervy formou dlhodobého investovania.

Kapitálové životné poistenie

Je poistenie pre prípad smrti, úrazu a choroby alebo dožitia sa určitého veku so zhodnocovaním. Poistenému sa popri poistení vytvára aj poistná rezerva, - nazývaná aj kapitál - ktorá mu bude v prípade dožitia sa stanoveného veku vyplatená.