Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Homestaging

Pozitívny prvý dojem je základom úspešného predaja akejkoľvek nehnuteľnosti. Ten si vytvárame v priebehu niekoľkých sekúnd. Preto je dôležité aby Vaša nehnuteľnosť pôsobila už na prvý pohľad výnimočne a získala si tak pozornosť potenciálnych kupujúcich.

 

Naša spoločnosť Vám pomôže s vytváraním pozitívneho dojmu a nehnuteľnosť prepojí so silnou trvácnou emóciou. K úspešnej prezentácií vašeho bytu, domu či kancelárie nám pomôže profesionálna úprava vzhľadu interiéru, ktorá dokáže vyzdvihnúť jej silné stránky.

Čo je homestaging?

Ide o profesionálnu prípravu nehnuteľnosti na fotenie, prezentáciu a následný predaj. Správna odborná úprava premení každý byt alebo dom na atraktívny pre široké spektrum záujemcov. Homestaging pracuje s tými prvkami v interiéri, ktoré výsledný dojem najsilnejšie ovplyvňujú.

homestaging

čo je homestaging

Výhody homestagingu

Dnes už nestačí iba upratať, povysávať, poprípade vymaľovať. Estetický a príjemný vzhľad je štandard, ktorý záujemcovia očakávajú automaticky.

  • Homestaging napomáha pri vytváraní atmosféry domova, vyzdvihuje potenciál nehnuteľnosti a tým zvyšuje počet záujemcov.
  • Zabezpečuje rýchlejší predaj alebo prenájom nehnuteľnosti
  • Vytvára univerzálny priestor, ktorý je príťažlivý pre čo najširší okruh potenciálnych kupujúcich.
  • Homestaging môže do značnej miery znížiť dobu nehnuteľnosti na trhu a ušetriť tak Váš čas i peniaze.

Ako prebieha homestaging? prečo homestaging

Vami vybraný špecialista si prehliadne interiér nehnuteľnosti, ktorá má byť uvedená na trh, analyzuje jej stav a následne s Vami prekonzultuje návrhy možných úprav. Po vzájomnej dohode pristúpi k realizácii samotných riešení a to prostredníctvom presúvania nábytku, osvetlenia priestoru, využitia vhodných dekorácií, obrázkov či iných estetických detailov. Cieľom úprav je vyzdvihnúť potenciál nehnuteľnosti a prispôsobiť interiér tak, aby vzbudil záujem u čo najväčšej skupiny ľudí. V rámci homestagingu pracujeme s vlastnými i zapožičanými predmetmi. Vo výsledku by mala nehnuteľnosť vytvárať silnú a najmä kladnú emóciu.


úprava interiéru, fotenie interiéru, profesionálny homestagingNaša práca

Nemusíte sa o nič starať. My sa postaráme o:

  • Upratovanie,

  • Dekorácie,

  • Presvetlenie,

  • Maľovanie,

  • Úpravu exteriéru,

  • Rozloženie nábytku