Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

O nás

Naše dlhoročné skúsenosti sme sa rozhodli zúročiť a spojiť v jeden celok tak, aby sme vám mohli poskytovať ešte kvalitnejšie a komplexnejšie služby. Preto od roku 2019 pôsobíme na realitnom i finančnom trhu v mene spoločnosti ARISE.

 

1

ĽUDIA - sú u nás vždy na prvom mieste. Či už ide o klienta, ktorého zastupujeme počas celého predaja či prenájmu nehnuteľnosti alebo kolegu, ktorý pracuje v našom tíme.

2

SPOKOJNOSŤ - našim cieľom je pracovať profesionálne, zodpovedne, a hlavne inak... tak, aby ste na konci celého procesu pocítili spokojnosť nie len s našou prácou ale aj s vašim vlastným rozhodnutím.

3

EMPATIA a PODPORA – naslúchame vašim potrebám a želaniam. V procese realitného obchodu vystupujeme častokrát ako mediátori, ktorí komunikujú s klientmi v snahe nájsť čo najvýhodnejšie riešenie pre všetkých. Našim kolegom poskytujeme komplexný systém zaškolenia, podporu a vzdelávanie počas celej doby spolupráce.

4

TRANSPARENTNOSŤ – vážime si váš čas a dbáme na to, aby bol čo najlepšie využitý vo váš prospech. Naše pracovné postupy sú preto vždy prehľadné a každá záležitosť je vždy komunikovaná.


Náš tím sa neustále rozrastá a pracuje na budovaní dobrého mena spoločnosti prostredníctvom svojho odhodlania a nadšenia pre prácu. Zakladáme si na tom, aby naši makléri tvorili vlastnú značku a prezentovali tak nie len spoločnosť ale i seba v najlepšom svetle.


Našou zásadou v ARISE je poskytovať všetkým klientom kvalitné, transparentné a spoľahlivé služby. Spokojnosť klienta je náš cieľ a najvyšší úspech. Usilujeme sa o budovanie dlhodobých vzťahov prostredníctvom pretavovania našich firemných hodnôt do každodenných činností.


Realitná únia

Sme hrdým členom Realitnej Únie Slovenskej Republiky , ktorá združuje viac ako 700 realitných kancelárií po celom Slovensku. Ako členovia Realitnej únie SR sme pravidelne školení a dodržiavame najprísnejšie pravidlá poskytovania realitných služieb, ktorými sú realitný kódex a smernice.

A aj vďaka Realitnej únii SR a úzkym kontaktom medzi jej členmi vám vieme pomôcť predať vašu nehnuteľnosť rýchlejšie a s prvotriednym servisom.

Spoznajte náš tím:

Mgr . Radoslav Trubiansky

CEO

Mgr. Marián Petreje RSc.

finančný sprostredkovateľ
maklér
maklér
maklér
finančná sprostredkovateľka
finančný sprostredkovateľ
office manager Partizánske
office manager Bratislava

Kristína Králová

marketing manager