Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

O nás

Naše dlhoročné skúsenosti sme sa rozhodli zúročiť a spojiť v jeden celok tak, aby sme vám mohli poskytovať ešte kvalitnejšie a komplexnejšie služby. Preto od roku 2019 pôsobíme na realitnom i finančnom trhu v mene spoločnosti ARISE.

Zistite, aká je naša Vízia a Misia

 

1

Vysoká kvalita poskytovaných služieb

Staviame si za cieľ poskytovať klientom vysoko kvalitné služby a riešenia. Sme oddaní dosahovaniu excelentnosti vo všetkých aspektoch našej činnosti a snažíme sa prekonávať ich očakávania.

2

Orientácia na klienta

Sústreďujeme sa na ich potreby našich klientov, ich očakávania a cieľové skupiny. Prispôsobujeme sa individuálnym požiadavkám, aby sme im poskytli skutočne hodnotné a personalizované služby.

3

Inovácia a adaptabilita

Stále sledujeme nové trendy a technológie v našej oblasti. Sme otvorení inováciám a prispôsobujeme sa meniacemu sa prostrediu. Využívame moderné nástroje a digitálne riešenia na zlepšenie efektívnosti a poskytovanie pohodlných online služieb.

4

Dlhodobá spolupráca a partnerstvo

Veríme v budovanie dlhotrvajúcich vzťahov s našimi klientmi. Naša stratégia sa zameriava na dlhodobú spoluprácu a partnerstvo, kde sa snažíme porozumieť ich individuálnym cieľom a podporovať ich pri dosahovaní finančnej stability a budovaní majetku.


Náš tím sa neustále rozrastá a pracuje na budovaní dobrého mena spoločnosti prostredníctvom svojho odhodlania a nadšenia pre prácu. Zakladáme si na tom, aby naši makléri tvorili vlastnú značku a prezentovali tak nie len spoločnosť ale i seba v najlepšom svetle.


Našou zásadou v ARISE je poskytovať všetkým klientom kvalitné, transparentné a spoľahlivé služby. Spokojnosť klienta je náš cieľ a najvyšší úspech. Usilujeme sa o budovanie dlhodobých vzťahov prostredníctvom pretavovania našich firemných hodnôt do každodenných činností.


Realitná únia

Sme hrdým členom Realitnej Únie Slovenskej Republiky , ktorá združuje viac ako 700 realitných kancelárií po celom Slovensku. Ako členovia Realitnej únie SR sme pravidelne školení a dodržiavame najprísnejšie pravidlá poskytovania realitných služieb, ktorými sú realitný kódex a smernice.

A aj vďaka Realitnej únii SR a úzkym kontaktom medzi jej členmi vám vieme pomôcť predať vašu nehnuteľnosť rýchlejšie a s prvotriednym servisom.

Spoznajte náš tím:

Mgr . Radoslav Trubiansky

CEO

Mgr. Marián Petreje RSc.

finančný sprostredkovateľ
maklér
account manager
maklér
maklér
finančný sprostredkovateľ
finančná sprostredkovateľka
office manager Partizánske
office manager Bratislava + maklér

Kristína Králová

marketing manager