Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Financovanie

K našim službám, ktoré Vás odbremenia od starostí, patrí aj bezplatná služba finančného sprostredkovania, ktorú od januára 2022 poskytujeme pod hlavičkou našej vlastnej spoločnosti ARISE Finance.

 

Po viac, ako 14 rokoch sme sa rozhodli vybrať sa našou vlastnou cestou. Pre našich klientov to znamená väčšie portfólio služieb a produktov, administratívnu podporu, digitálnu a ešte efektívnejšiu komunikáciu a veľa ďalšieho.

Cieľom je aj naďalej rozvíjať našu vlastnú stratégiu založenú na individuálnom prístupe, budovaní dlhodobého vzťahu s klientmi, vzájomnej dôvere, osobnej komunikácii a obojstrannej spokojnosti. Radi Vám poradíme a pomôžeme pri vybavovaní hypotekárneho úveru alebo pri zriadení poistenia na nehnuteľnosť.

Naše dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti a spolupráca s renomovanými bankami, finančnými inštitúciami a hypotekárnymi špecialistami, nám umožňujú vyjednať čo najlepšie podmienky, ale aj skrátiť čas a uľahčiť proces schvaľovania.

Financovanie

Prečo zvážiť financovanie bývania?

Financovanie bývania je proces, ktorý Vám otvára nové možnosti a pomáha napĺňať túžby či ciele. Je to najjednoduchší spôsob, ako si zabezpečiť nehnuteľnosť. Financovanie je tiež výhodné pre tých, ktorí nemajú dostatok finančných prostriedkov na kúpu svojho vysnívaného domu či bytu.

Vďaka hypotéke vie spotrebiteľ získať možnosť splácať úver v dlhšom časovom období a tým sa vyhnúť veľkému jednorazovému financovaniu. Je dôležité pre ľudí, ktorí sa chcú usadiť a vybudovať si svoj vlastný domov.

 

 

 

 

Ako Vám môžeme pomôcť?

Vypracujeme Vám finančný plán a pomôžeme nájsť optimálne riešenie tak, aby ste ušetrili svoj čas aj peniaze. V neposlednom rade zabezpečíme nastavenie splácania tak, aby ste svoje záväzky vedeli uhrádzať aj v prípade nepredvídaných udalostí.