Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Kúpa nehnuteľnosti

Pozrieť cenník služieb

Chystáte sa predať byt, dom či pozemok a chcete vedieť, čo Vás čaká?

V procese predaja nehnuteľnosti môžete očakávať nasledovné:

1.  Ohodnotenie nehnuteľnosti

Pri predaji aj prenájme nehnuteľnosti platí, že správne nastavená cena zohráva jednu z najdôležitejších úloh. Zohľadnenie viacerých faktorov a profesionálne spracovaná cenová analýza zabezpečí, že sa nehnuteľnosť predá/prenajme rýchlo, bez starostí a za najlepšiu možnú cenu.

 

2.  Príprava na predaj

Zmyslom profesionálnej úpravy vzhľadu nehnuteľnosti, tzv. homestagingu je vyzdvihnúť jej prednosti a potenciál. Lepší dojem pri prezentácii Vám zaručí zvýšený počet potenciálnych klientov.

 

homestaging

čo je homestaging

3. Finančné poradenstvo 

Na základe našich dlhoročných skúseností v oblasti financovania Vám poradíme a pomôžeme pri vybavovaní hypotekárneho úveru alebo iného možného dofinancovania.

 

4. Právny servis 

Na bezproblémový priebeh realitného obchodu sa môžeme spoľahnúť aj vďaka našim renomovaným advokátom, ktorí pre Vás zabezpečia kompletnú zmluvnú dokumentáciu, poradenstvo a tým 100 percentnú právnu ochranu.

 

5. Kataster a úrady

Váš maklér je s Vami počas celého priebehu obchodu a inak to nie je ani v deň podpisu dôležitých zmlúv (záložné, kúpne zmluvy). Zabezpečí, aby doručenie jednotlivých dokumentov na kataster bolo v správnom poradí a rád za Vás vystojí niekedy nekončiaci rad na katastri, aby Vám ušetril čas.

 

6. Odovzdanie nehnuteľnosti

„Maklér kupujúceho“ Vás sprevádza aj pri protokolárnom odovzdaní nehnuteľnosti a dbá na to, aby sa nehnuteľnosť odovzdala v takom stave, ako bolo dohodnuté v kúpnej zmluve. 

 

7. Po-obchodný servis

Odovzdaním nehnuteľnosti práca „Makléra kupujúceho“ nekončí. Dbáme na udržiavanie dlhodobých a kvalitných vzťahov so všetkými našimi klientmi. Preto budeme radi ak sa nás obrátite v prípade potreby. 

 


Prečo práve my?

 

  • Odbornosť a skúsenosti

Naša realitná kancelária disponuje dlhoročnými skúsenosťami v oblasti realít a vynikajúcimi predajnými výsledkami. Realitní makléri spoločnosti sú kvalifikovaní a na trhu s realitami sa šikovne orientujú v záujme rýchleho a výhodného predaja Vašej nehnuteľnosti.

 

  • Precízna práca

Naša spoločnosť má vopred vyhradený marketingový rozpočet pre prezentáciu nehnuteľností v správnom čase na správnych miestach, kde bude viditeľná pre potenciálnych kupujúcich. 

 

  • Prepojenie s Arise Finance

Vďaka spolupráci s oddelením finančného sprostredkovania pod hlavičkou vlastnej spoločnosti Vám dokážeme pomôcť s vybavením hypotéky, poistenia či iných finančných produktov, o ktoré budete mať záujem. Neváhajte si pozrieť naše finančné služby.

 

  • Ušetríme Vám čas aj námahu

Postaráme sa o všetky aspekty súvisiace s predajom Vašej nehnuteľnosti od nastavenia ceny, cez profesionálny homestaging, až po prípravu všetkých náležitostí.  Takže sa môžete sústrediť na svoje bežné záležitosti a nemusíte podliehať stresu z riešenia ktoréhokoľvek bodu daného procesu.

 

Ak máte záujem o predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte kontaktovať jedného z našich maklérov, ktorí Vám veľmi radi pomôžu alebo vypíšte nasledujúci formulár.