Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Kúpa nehnuteľnosti

Pozrieť cenník služieb

Chystáte sa predať byt, dom či pozemok a chcete vedieť, čo Vás čaká?

V procese predaja nehnuteľnosti môžete očakávať nasledovné:

1.  Ohodnotenie nehnuteľnosti

Pri predaji aj prenájme nehnuteľnosti platí, že správne nastavená cena zohráva jednu z najdôležitejších úloh. Zohľadnenie viacerých faktorov a profesionálne spracovaná cenová analýza zabezpečí, že sa nehnuteľnosť predá/prenajme rýchlo, bez starostí a za najlepšiu cenu.

 

2.  Príprava na predaj

Zmyslom profesionálnej úpravy vzhľadu nehnuteľnosti, tzv. homestagingu je vyzdvihnúť jej prednosti a potenciál. Lepší dojem pri prezentácii Vám zaručí zvýšený počet potencionálnych klientov a tiež rýchlejší predaj či prenájom za najvýhodnejšiu cenu.

 

homestaging

čo je homestaging

Kúpna cena

„Maklér kupujúceho“ háji Vaše záujmy. A tak je to aj pri vyjednávaní čo najlepšej kúpnej ceny pre Vás.

 

Finančné poradenstvo 

Na základe našich dlhoročných skúseností v oblasti financovania Vám poradíme a pomôžeme pri vybavovaní hypotekárneho úveru alebo iného dofinancovania.

 

Právny servis 

V spolupráci s našou advokátkou sa postaráme o vypracovanie celej zmluvnej dokumentácie.

 

Kataster / úrady

Váš maklér je s Vami počas celého priebehu obchodu a inak to nie je ani v deň podpisu dôležitých zmlúv (záložné, kúpne zmluvy). Zabezpečí, aby doručenie jednotlivých dokumentov na kataster bolo v správnom poradí a rád za Vás vystojí niekedy nekončiaci rad na katastri, aby Vám ušetril čas.

 

Odovzdanie nehnuteľnosti

„Maklér kupujúceho“ Vás sprevádza aj pri protokolárnom odovzdaní nehnuteľnosti a dbá na to, aby sa nehnuteľnosť odovzdala v takom stave, ako bolo dohodnuté v kúpnej zmluve. Taktiež Vám pomôže pri prepise energií a médií.

 

Po-obchodný servis

Odovzdaním nehnuteľnosti práca „Makléra kupujúceho“ nekončí. Viete sa na neho obrátiť vždy, keď ho budete potrebovať.

 


Prečo práve my?

 

  • Odbornosť a skúsenosti

Naša realitná kancelária disponuje dlhoročnými skúsenosťami v oblasti realít a vynikajúcimi predajnými výsledkami. Realitní realitní makléri sú kvalifikovaní a na trhu s realitami sa šikovne orientujú tak, aby predaj Vašej nehnuteľnosti prebehol čo najhladšie.

 

  • Precízna práca

Naša spoločnosť má dostatočný marketingový rozpočet na to, aby zabezpečila, že Vaša nehnuteľnosť bude prezentovaná na správnych miestach a bude viditeľná pre potenciálnych kupcov. Takže Vaša nehnuteľnosť bude mať väčšiu pravdepodobnosť, že si nájde svojho kupcu oveľa rýchlejšie.

 

  • Prepojenie s Arise Finance

Vďaka spolupráci s oddelením finančného sprostredkovania pod hlavičkou vlastnej spoločnosti Vám dokážeme pomôcť s vybavením hypotéky, poistenia či iných finančných produktov, o ktoré budete mať záujem. Neváhajte si pozrieť naše finančné služby.

 

  • Ušetríme Vám čas aj námahu

Postaráme sa o všetky aspekty súvisiace s predajom Vašej nehnuteľnosti od nastavenia ceny, cez profesionálny homestaging, až po prípravu všetkých náležitostí.  Takže sa môžete sústrediť na svoje bežné záležitosti a nemusíte podliehať stresu z riešenia ktoréhokoľvek bodu daného procesu.

 

Ak máte záujem o predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte kontaktovať jedného z našich maklérov, ktorí Vám veľmi radi pomôžu alebo vypíšte nasledujúci formulár.