Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

3D prehliadka

Ide o digitálny spôsob vizuálneho prehliadania a prezentovania nehnuteľností prostredníctvom interaktívnych 3D modelov. Umožňuje užívateľom prezerať nehnuteľnosť zo všetkých uhlov, pozerať sa na jednotlivé miestnosti, pozrieť si interiér a exteriér a dokonca sa pozrieť na okolitý priestor.

 

Interaktívna 3D virtuálna prehliadka nehnuteľnosti

Moderné komunikačné marketingové nástroje hýbu svetom a využívame ich aj v našej realitnej kancelárií.

Našim klientom vieme vytvoriť 3D virtuálnu prehliadku nehnuteľnosti, ktorá zabezpečí mnohonásobne väčšiu sledovanosť oproti štandardnej prezentácii, len prostredníctvom fotografií. Umožňuje virtuálne a realistické zobrazenie priestoru, akoby ste sa po ňom fyzicky prechádzali.


Prečo 3D prehliadka?

Jednou z najväčších výhod je, že vďaka 3D prehliadke si nehnuteľnosť viete pozrieť kedykoľvek, kdekoľvek, dokonca prostredníctvom online nástrojov aj s komentárom nášho makléra.

K prehliadaniu nie je nutné disponovať akoukoľvek aplikáciou či programom a orientácia je jednoduchá a intuitívna.

Prehliadka je distribuovaná vo vysokom rozlíšení a vďaka tomu umožňuje prezeranie nehnuteľnosti z úplne inej perspektívy.

Vďaka kvalitnému homestagingu v kombinácii s 3D prehliadkou sa odlíšite od podobných nehnuteľností a potenciálnym kupujúcim umožníte lepší zážitok z prezerania vášho domu či bytu.

Týmto spôsobom Vám ušetríme množstvo času, či ste predávajúcim alebo kupujúcim.