Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Predaj nehnuteľnosti

Pozrieť cenník služieb

Chystáte sa predať byt, dom či pozemok a chcete vedieť, čo Vás čaká?

V procese predaja vašej nehnuteľnosti môžete očakávať nasledovné:

1.  Ohodnotenie nehnuteľnosti

Pri predaji aj prenájme nehnuteľnosti platí, že správne nastavená cena zohráva jednu z najdôležitejších úloh. Zohľadnenie viacerých faktorov a profesionálne spracovaná cenová analýza zabezpečí, že sa nehnuteľnosť predá/prenajme rýchlo, bez starostí a za najlepšiu možnú cenu.

 

2.  Príprava na predaj

Zmyslom profesionálnej úpravy vzhľadu nehnuteľnosti, tzv. homestagingu je vyzdvihnúť jej prednosti a potenciál. Lepší dojem pri prezentácii Vám zaručí zvýšený počet potenciálnych klientov.

 

homestaging

čo je homestaging

3.  Efektívny marketing

Postaráme sa o pútavé spracovanie prezentácie Vašej nehnuteľnosti. Vytvoríme interaktívnu 3D obhliadku, vďaka ktorej si záujemcovia budú môcť pozrieť Vašu nehnuteľnosť  kedykoľvek a kdekoľvek. Súčasťou marketingu je tiež kvalitne spracovaná inzercia na realitných portáloch či sociálnych sieťach, v rámci ktorých pre Vás navrhneme, pripravíme a zrealizujeme kampaň na mieru.

 

4.  Právny servis

Na bezproblémový priebeh realitného obchodu sa môžeme spoľahnúť aj vďaka našim renomovaným advokátom, ktorí pre Vás zabezpečia kompletnú zmluvnú dokumentáciu, poradenstvo a tým 100 percentnú právnu ochranu.

 

5.  Popredajný servis

Budeme po Vašom boku od začiatku - prejavenia záujmu až po podanie návrhu na vklad do katastra nehnuteľností. Ani tu však naša práca nekončí. Pripravíme pre Vás dokumenty k odovzdaniu/prevzatiu nehnuteľnosti a k prepisu správcu či médií.

 


Prečo práve my?

 

  • Odbornosť a skúsenosti

Naša realitná kancelária disponuje dlhoročnými skúsenosťami v oblasti realít a vynikajúcimi predajnými výsledkami. Realitní makléri spoločnosti sú kvalifikovaní a na trhu s realitami sa šikovne orientujú v záujme rýchleho a výhodného predaja Vašej nehnuteľnosti.

 

  • Precízna práca

Naša spoločnosť má vopred vyhradený marketingový rozpočet pre prezentáciu nehnuteľností v správnom čase na správnych miestach, kde bude viditeľná pre potenciálnych kupujúcich. 

 

  • Prepojenie s Arise Finance

Vďaka spolupráci s oddelením finančného sprostredkovania pod hlavičkou vlastnej spoločnosti Vám dokážeme pomôcť s vybavením hypotéky, poistenia či iných finančných produktov, o ktoré budete mať záujem. Neváhajte si pozrieť naše finančné služby.

 

  • Ušetríme Vám čas aj námahu

Postaráme sa o všetky aspekty súvisiace s predajom Vašej nehnuteľnosti od nastavenia ceny, cez profesionálny homestaging, až po prípravu všetkých náležitostí.  Takže sa môžete sústrediť na svoje bežné záležitosti a nemusíte podliehať stresu z riešenia ktoréhokoľvek bodu daného procesu.

 

Ak máte záujem o predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte kontaktovať jedného z našich maklérov, ktorí Vám veľmi radi pomôžu alebo vypíšte nasledujúci formulár.