Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Prenájom nehnuteľnosti

Pozrieť cenník služieb

 

Ak ste majiteľom bytu, domu, kancelárskeho priestoru alebo obchodnej plochy a zvažujete ich prenájom, sme tu, aby sme vám poskytli odbornú pomoc a podporu.

Prenájom nehnuteľnosti vôbec nemusí byť náročný a zdĺhavý proces. Spolupráca s nami pozostáva z nasledovných krokov:

1.  Ohodnotenie nehnuteľnosti

Na začiatku spoločne vyhodnotíme trhovú cenu vašej nehnuteľnosti s prihliadaním na jej polohu, veľkosť, stav, vybavenie a iné faktory. Pomôžeme vám stanoviť primerané nájomné, ktoré zohľadňuje súčasný trhový dopyt.

 

2.  Marketing a propagácia

S našou expertízou a prostredníctvom dostupných marketingových kanálov sa postaráme o zviditeľnenie vašej nehnuteľnosti. Kvalitnou a na mieru šitou prezentáciou oslovíme potenciálnych nájomcov a zvýšime šance na dosiahnutie rýchleho a bezproblémového prenájmu.

 

prenájom nehnuteľnosti

prenájom nehnuteľnosti

3.  Selektovanie záujemcov

Počas tohto kroku zisťujeme záujem potenciálnych nájomcov a vyberáme tých, ktorí vyhovujú vašim kritériám a predstavám. Zabezpečujeme obhliadky nehnuteľnosti a odpovedáme na otázky záujemcov bez nutnosti vašej prítomnosti. Pred schválením overujeme finančnú situáciu, zamestnanie a iné dôležité údaje, aby sme zabezpečili spoľahlivého a zodpovedného nájomcu.

 

4.  Právny servis

Po výbere vhodného nájomcu pripravíme nájomnú zmluvu. Zabezpečíme, aby všetky dôležité podmienky boli jasne uvedené, vrátane dĺžky nájmu, výšky nájomného a povinností nájomcu. Na bezproblémový priebeh realitného obchodu sa môžeme spoľahnúť aj vďaka našim renomovaným advokátom, ktorí pre Vás zabezpečia kompletnú zmluvnú dokumentáciu, poradenstvo a tým 100% právnu ochranu.

 

5.  Preberacie protokoly

Pred odovzdaním nehnuteľnosti vyhotovíme preberací protokol, kde sa zaznamenáva stav nehnuteľnosti a jej vybavenia. Toto slúži ako referenčný bod pre porovnanie na konci nájmu.

 


Prečo práve my?

 

  • Odbornosť a skúsenosti

Naša realitná kancelária disponuje dlhoročnými skúsenosťami v oblasti realít a vynikajúcimi predajnými výsledkami. Realitní makléri spoločnosti sú kvalifikovaní a na trhu s realitami sa šikovne orientujú v záujme rýchleho a výhodného predaja Vašej nehnuteľnosti.

 

  • Precízna práca

Naša spoločnosť má vopred vyhradený marketingový rozpočet pre prezentáciu nehnuteľností v správnom čase na správnych miestach, kde bude viditeľná pre potenciálnych kupujúcich. 

 

  • Prepojenie s Arise Finance

Vďaka spolupráci s oddelením finančného sprostredkovania pod hlavičkou vlastnej spoločnosti Vám dokážeme pomôcť s vybavením hypotéky, poistenia či iných finančných produktov, o ktoré budete mať záujem. Neváhajte si pozrieť naše finančné služby.

 

  • Ušetríme Vám čas aj námahu

Postaráme sa o všetky aspekty súvisiace s predajom Vašej nehnuteľnosti od nastavenia ceny, cez profesionálny homestaging, až po prípravu všetkých náležitostí.  Takže sa môžete sústrediť na svoje bežné záležitosti a nemusíte podliehať stresu z riešenia ktoréhokoľvek bodu daného procesu.

 

Ak máte záujem o prenájom Vašej nehnuteľnosti, neváhajte kontaktovať jedného z našich maklérov, ktorí Vám veľmi radi pomôžu alebo vypíšte nasledujúci formulár.