Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Prenájom nehnuteľnosti

Pozrieť cenník služieb

Chystáte sa predať byt, dom či pozemok a chcete vedieť, čo Vás čaká?

V procese predaja nehnuteľnosti môžete očakávať nasledovné:

1.  Ohodnotenie nehnuteľnosti

Pri predaji aj prenájme nehnuteľnosti platí, že správne nastavená cena zohráva jednu z najdôležitejších úloh. Zohľadnenie viacerých faktorov a profesionálne spracovaná cenová analýza zabezpečí, že sa nehnuteľnosť predá/prenajme rýchlo, bez starostí a za najlepšiu cenu.

 

2.  Príprava na predaj

Zmyslom profesionálnej úpravy vzhľadu nehnuteľnosti, tzv. homestagingu je vyzdvihnúť jej prednosti a potenciál. Lepší dojem pri prezentácii Vám zaručí zvýšený počet potencionálnych klientov a tiež rýchlejší predaj či prenájom za najvýhodnejšiu cenu.

 

homestaging

čo je homestaging

3.  Efektívny marketing

Postaráme sa o pútavé spracovanie prezentácie Vašej nehnuteľnosti. Vytvoríme interaktívnu 3D obhliadku, vďaka ktorej si Vašu nehnuteľnosť budú môcť potencionálni klienti pozrieť 24 hodín denne. Ponúknuť Vám vieme aj kvalitne spracovanú inzerciu na realitných portáloch či sociálnych sieťach. A to nie je všetko. Navrhneme, pripravíme a zrealizujeme kampaň presne na mieru Vašej nehnuteľnosti.  

 

4.  Právny servis

Na bezproblémový priebeh realitného obchodu sa môžeme spoľahnúť aj vďaka našim renomovaným advokátom, ktorí pre Vás zabezpečia kompletnú zmluvnú dokumentáciu, poradenstvo a tým 100% právnu ochranu.

 

5.  Popredajný servis

Budeme po Vašom boku od začiatku až po podanie návrhu na vklad do katastra nehnuteľností. Ani tu však naša práca nekončí a pripravíme pre Vás dokumenty k odovzdaniu/prevzatiu nehnuteľnosti a k prepisu správcu či médií.

 


Prečo práve my?

 

  • Odbornosť a skúsenosti

Naša realitná kancelária disponuje dlhoročnými skúsenosťami v oblasti realít a vynikajúcimi predajnými výsledkami. Realitní realitní makléri sú kvalifikovaní a na trhu s realitami sa šikovne orientujú tak, aby predaj Vašej nehnuteľnosti prebehol čo najhladšie.

 

  • Precízna práca

Naša spoločnosť má dostatočný marketingový rozpočet na to, aby zabezpečila, že Vaša nehnuteľnosť bude prezentovaná na správnych miestach a bude viditeľná pre potenciálnych kupcov. Takže Vaša nehnuteľnosť bude mať väčšiu pravdepodobnosť, že si nájde svojho kupcu oveľa rýchlejšie.

 

  • Prepojenie s Arise Finance

Vďaka spolupráci s oddelením finančného sprostredkovania pod hlavičkou vlastnej spoločnosti Vám dokážeme pomôcť s vybavením hypotéky, poistenia či iných finančných produktov, o ktoré budete mať záujem. Neváhajte si pozrieť naše finančné služby.

 

  • Ušetríme Vám čas aj námahu

Postaráme sa o všetky aspekty súvisiace s predajom Vašej nehnuteľnosti od nastavenia ceny, cez profesionálny homestaging, až po prípravu všetkých náležitostí.  Takže sa môžete sústrediť na svoje bežné záležitosti a nemusíte podliehať stresu z riešenia ktoréhokoľvek bodu daného procesu.

 

Ak máte záujem o predaj Vašej nehnuteľnosti, neváhajte kontaktovať jedného z našich maklérov, ktorí Vám veľmi radi pomôžu alebo vypíšte nasledujúci formulár.