Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Dôstojný dôchodok

Téma dôchodkového zabezpečenia v budúcnosti skrýva veľa otáznikov a je pomerne neurčitá. Keďže sa nezadržateľne blížime k penzijnému veku, netreba sa spoliehať, že dôchodkový systém nám bude vedieť zabezpečiť dostatočnú výšku nášho dôchodkového príjmu.

 

Na dôstojný dôchodok s veľkou pravdepodobnosťou nebudú postačovať prvé dva dôchodkové piliere. Prvý je závislý od pracujúcich ľudí, pôrodnosti a dožití sa dôchodkového veku, pričom druhý ovplyvňuje politická situácia. Preto vezmite svoju budúcnosť do vlastných rúk a zabezpečte si vyšší životný štandard v starobe.

 

dôchodok

Čím skôr sa touto otázkou budete zaoberať, tým máte viac času na prípravu.

 

 

Urobiť tak môžete investovaním, podnikaním, využitím III. dôchodkového piliera alebo inou možnou formou. Radi vám pomôžeme sa zorientovať v tom, ako funguje systém dôchodkového zabezpečenia a spoločne nájdeme najvýhodnejšie riešenie.