Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Právny servis

V spolupráci s našimi renomovanými advokátmi zameranými na realitné právo sa postaráme o preverenie nehnuteľnosti po právnej stránke aj o bezproblémový priebeh vypracovania celej zmluvnej dokumentácie.

 

Právny servis zahŕňa všetky právne služby súvisiace s nehnuteľnosťami. Medzi tieto služby patrí napríklad právne poradenstvo a konzultácie týkajúce sa kúpy, predaja, prenájmu alebo prenájmu nehnuteľností; príprava dokumentov súvisiacich s nehnuteľnosťou, ako sú zmluvy a dohody; príprava a implementácia nehnuteľností týkajúcich sa právnych predpisov a postupov; a právne poradenstvo pri rôznych problémoch s danou nehnuteľnosťou.

Vieme Vám poskytnúť poradenstvo a pomôcť s prípravou právnych dokumentov, ako sú kúpne zmluvy, prenájomné zmluvy, právne listiny a iné dokumenty týkajúce sa kúpy a predaja nehnuteľností.

Všetky právne dokumenty sú vypracované tak, aby Vám zaručili 100% právnu ochranu.