Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Investovanie

Premýšľate nad investovaním, strácate sa v mori možností a chcete vedieť čo je pre vás najvýhodnejšie? Ak neviete, ako začať, obráťte sa na nás. Naši finanční sprostredkovatelia vám veľmi radi pomôžu s akoukoľvek otázkou týkajúcou sa financií.

Prečo investovať?

Investovanie vám umožní zhodnotiť váš majetok. Môžete získať vyšší výnos ako pri ponechaní peňazí na bankovom účte. Investovanie vám tiež umožní prerozdeľovať riziko a diverzifikovať svoje portfólio. Investovaním môžete tiež zaistiť svoju finančnú budúcnosť a zabezpečiť, že vaše peniaze budú mať požadovaný výnos.

 

Pasívny príjem

Investovanie Vám umožní vytvoriť si alternatívny zdroj príjmu a šetriť tak svoj drahocenný čas. Za pomoci skúseného finančného sprostredkovateľa viete zarábať i bez vlastného pričinenia.

 

Investovanie

prečo investovaťŠtart do života pre deti

Investovaním môžete zaistiť nie len svoju finančnú budúcnosť, ale aj budúcnosť svojich detí. Už aj s minimálnou investíciou viete svojim deťom pomôcť s jednoduchším štartom do života podľa ich budúcich preferencií. Či už sa rozhodnú študovať na Slovensku, v zahraničí, prípadne sa osamostatniť.

 

Prilepšenie v dôchodku

Za ideálnych podmienok môžete očakávať, že Vám štát bude vyplácať dôchodok maximálne vo výške 50% príjmu. Z toho vyplýva, že je dôležité aby ste sa na dôchodkový vek pripravili aj sami. Opäť dokáže aj minimálna investícia zabezpečiť taký životný štandard, na aký ste zvyknutí.