Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Zabezpečenie majetku

Poškodenie, strata, zničenie majetku či iná neočakávaná situácia vás môže nepríjemne prekvapiť.

 

Uzatvorte si poistenie tu

Preto je dôležité byť vždy o krok vpred.

Neváhajte a porozhliadnite sa po možnostiach ochrany vašej strechy nad hlavou, domova, do ktorého sa vraciate a majetku, ktorý ste vašim úsilím nadobudli.

zabezpečenie majetku

 

Poistenie vám umožní získať finančnú kompenzáciu v prípade, že majetok alebo vaša nehnuteľnosť utrpí škody spôsobené požiarmi, prírodnými katastrofami, krádežou alebo inými príčinami. Poistenie majetku tiež umožňuje, aby ste boli chránení voči finančným škodám, ktoré by mohli vzniknúť v dôsledku porušenia právnych predpisov.

Kvalitné poistenie je základom zabezpečenia svojho majetku.

Môže sa však stať, že v pri procese poistenia prehliadnete isté výluky a v konečnom dôsledku bude pre vás samotné poistenie nevýhodné.

Pre transparentnú a optimalizovanú ponuku však nemusíte chodiť ďaleko. V rámci našich služieb poskytujeme analýzu a výber toho najlepšieho, čo naši klienti môžu na trhu získať. Ak máte záujem o neživotné poistenie akéhokoľvek druhu, obráťte sa na nás a spoločne nájdeme riešenie.

 

Uzatvorte si poistenie