Realitný Maklér

Pridané: 18.7.2023

Hľadáme nových realitných maklérov! Nezmeškajte túto príležitosť!

Hľadáte dobre platenú, flexibilnú a zaujímavú prácu s ľuďmi? My hľadáme Vás!

Práca realitného makléra ponúka možnosť byť svojim vlastným pánom, organizovať si prácu podľa seba, spoznávať nových ľudí a naučiť sa množstvo nových vecí po boku skúsených spolupracovníkov.

Náplň práce

  • Príprava materiálov a plánu na celý deň
  • Pravidelné stretnutia s klientmi
  • Aktívny servis aj existujúcich klientov - informovanie o novinkách, hľadanie nových možností, poradenstvo
  • Vyhľadávanie nových klientov
  • Administratívna práca
  • E-mailová a osobná komunikácia s klientmi a s partnerskými spoločnosťami
  • Servisné telefonáty a stretnutia aj online cez Google Meet
  • Organizovanie a účasť na firemných poradách a školeniach

Je na maklérovi, ako si zorganizuje čas, aby mal všetky potrebné veci vybavené a najmä, aby boli klienti spokojní.

Požiadavky na zamestnanca

Vyhovujúce zdelanie

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Spoľahlivosť
  • Odhodlanie
  • Chuť na sebe pracovať
  • Samostatnosť
  • Komunikatívnosť
  • Časová flexibilita
  • Bezúhonnosť

Prečo pracovať pre ARISE?

  • Zamestnanecké výhody, benefity
  • Pracovný čas podľa vlastnej potreby
  • Priestor pre osobný aj profesný rast
  • Atraktívne odmeňovanie
  • Vzdelávanie a odborná príprava vo všetkých fázach kariéry
  • Podpora a pomoc od centrály
  • Benefitný program spoločnosti
  • Teambuilding
  • Pracovné cesty, dovolenky

Miesto výkonu práce

  • Bratislava

  • Partizánske

Mzdové podmienky

od 1 200 eur / mesiac + ďalšie benefity

V prípade záujmu nám neváhaj poslať svoj životopis na mailovú adresu arise@arise.sk

* - povinné položky