Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Zabehnutá kaviareň na prenájom.

Ulica: Tulipánová
Obec: Senec
Okres: Senec
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Priestory
Typ: Prenájom
Typ objektu: Obchodné priestory
Iné:
1 400 €/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom kaviareň GARDENS CAFE.

Táto útulná kaviareň má svoju energiu a ľudia sa tu vždy cítia skvelo. K pohodliu zákazníkov prispieva príjemné sedenie, dekorácie a samotné farebné a dizajnové riešenie kaviarne.

Kaviareň ponúka možnosť prípravy jednoduchých jedál, raňajok, alebo brunchov.  Je to miesto kde sú klienti z obytnej štvrte a širšieho okolia zvyknutí posedieť, oddýchnuť si a kultúrne sa vyžiť pri spoločenských akciách, alebo športových prenosoch. Samozrejmosťou je vychutnanie si kvalitného jedla a pitia. (miešané nápoje, domáce limonády, pivo atď.)

Toto skvelé miesto sa prenajíma plne zariadené, vrátane vnútorného sedenia, vonkajšieho sedenia, zariadenia baru, atď. Priestor kaviarne s podlahovou plochou 52,5m2  je svetlý a klimatizovaný, nachádza sa na prízemí bytového domu s výhľadom na zeleň v okolí.

Kapacita miest v interiéri je približne 30 miest na sedenie a dá sa rozšíriť aj o vonkajšiu terasu s počtom min. 20 osôb. K prevádzke prislúchajú aj dve parkovacie miesta.

Virtuálnu 3D prehliadku si môžete pozrieť tu:

https://my.matterport.com/show/?m=CQ2VCHKmApw&ts=1

Výhody:
- zabehnutá prevádzka
- povolenia potrebné na prevádzku gastra,
- klimatizovaný priestor,
- klientela z obytnej štvrte a širšieho okolia,
- kompletné zariadenie prevádzky,
- parkovanie,
- bez priamej konkurencie ďalšieho podniku.

Kaviareň GARDENS CAFE sa nachádza v novej obytnej štvrti Senec Gardens, ktorá  leží v juhovýchodnej časti mesta Senec, vzdialenej od Bratislavy 20 km, Galanta 27 km, Trnava 33 km, Dunajská Streda 35 km.
 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
neurčené
Úžitková plocha:
52.5 m2
Zastavaná plocha:
52.5 m2
Stav:
novostavba
Pozícia:
Prízemie
Celková plocha:
52.5 m2

Virtuálna prehliadka

 

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Som veselým človekom, ktorý nasleduje svoje túžby. Vždy sa snažím nájsť cestu, ako veci a prípadné problémy vyriešiť. Milujem šport, ktorý je súčasťou celého môjho života. Naučil ma nevzdávať sa a pracovať na svojom rozvoji. Prípadný neúspech, alebo komplikáciu beriem ako výzvu počas, ktorej sa vždy niečo nové naučím.

Práca s ľuďmi je zaujímavá a rozmanitá. Každý nový klient ma obohatí niečím, čo môžem využiť v pracovnom aj v osobnom živote.

Ako hovoril Dalajláma: „Existujú len dva dni v roku, kedy nemôžeme vôbec nič urobiť. Jedným je včerajšok a druhým zajtrajšok. Preto je dnešok tým správnym dňom na to, aby sme milovali, konali a žili.“

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti