Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Mgr. Marián Petreje RSc.

Mgr. Marián Petreje RSc.

finančný sprostredkovateľ

Volám sa Marián Petreje a som profesionál v oblasti finančného plánovania, vďaka čomu pomáham svojim klientom žiť lepší a kvalitnejší život.

Klientom radím už viac ako 15 rokov komplexne s celým finančným trhom. Môžete sa na mňa obrátiť v oblasti investícií, poistenia, dôchodkov aj úverov. So svojim tímom sme vyriešili potreby pre viac ako 1000 spokojných klientov, z ktorých väčšina dodnes využíva moje služby. Teší ma dôvera klientov, ktorí oceňujú, že majú všetko pod jednou strechou. Dlhodobá spolupráca, aktualizácia finančného plánu za účelom dosiahnutia cieľov a získania čo najlepších podmienok pre klientov je pre mňa samozrejmosťou.

Som aktívny človek, mám rád pohyb v prírode a šport všetkého druhu. No obzvlášť hory a lyžovanie ma robia šťastným.

V neposlednom rade som manžel a otec 2 krásnych detí. Užívame si spolu strávený čas a radi cestujeme a spoznávame nové kúty nášho sveta.

V živote aj v práci sa riadim heslom: Nikdy sa nevzdávajte! | Never give up!

Kontaktujte ma