Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Mgr. Zuzana Králová

Mgr. Zuzana Králová

finančná sprostredkovateľka

Pomáham svojim klientom pri realizácii ich snov vďaka finančnej stabilite a správne nastavenému produktovému portfóliu.

 

Po viac ako 16 rokoch  v oblasti bankovníctva, som sa vybrala vlastnou cestou. Pre mojich klientov, či známych to znamená väčšie portfólio služieb, produktov, administratívnu podporu a veľa ďalšieho. Rada poradím a pomôžem pri vybavovaní hypotekárneho, podnikateľského, spotrebného či iného úveru. V oblasti poistenia ponúkam služby životného, cestovného, poistenie nehnuteľnosti, poistenie vozidla, zodpovednosť podnikateľov, zvolím vhodné sporenie či investície.

Moje dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti a spolupráca s renomovanými bankami, poisťovňami, finančnými inštitúciami a hypotekárnymi špecialistami, mi umožňujú vyjednať čo najlepšie podmienky, ale aj skrátiť čas a uľahčiť procesy. A v neposlednom rade našiť finančné nástroje na mieru.

Kontaktujte ma