Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Mgr. Zuzana Králová

Mgr. Zuzana Králová

finančná sprostredkovateľka

Pomáham svojim klientom pri realizácii ich snov vďaka finančnej stabilite a správne nastavenému produktovému portfóliu.

 

Po viac ako 16 rokoch som sa rozhodla vybrať sa vlastnou cestou. Pre mojich klientov a známych to znamená väčšie portfólio služieb a produktov, administratívnu podporu a veľa ďalšieho. Rada poradím a pomôžem pri vybavovaní hypotekárneho, podnikateľského, spotrebného či iného úveru alebo pri zriadení poistenia, či už životného, cestovného, na nehnuteľnosť, poistenie vozidla, zodpovednosť podnikateľov, zvolím vhodné sporenie či investície.

Moje dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti a spolupráca s renomovanými bankami poisťovňami finančnými inštitúciami a hypotekárnymi špecialistami mi umožňujú vyjednať čo najlepšie podmienky ale aj skrátiť čas a uľahčiť procesy. A v neposlednom rade našiť finančné nástroje na mieru.

Kontaktujte ma