Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Lucia Janíková

Lucia Janíková

office manager Bratislava + maklér

Som office manager v Bratislave a súčasťou tímu ARISE som vyše roka. Aktívne sa venujem administratívnym záležitostiam a pomáham klientom získať jednoduchší prehľad vo svojich zmluvách a produktoch. Moje schopnosti v komunikácii a flexibilite mi umožňujú efektívne plniť svoje povinnosti v pracovnom prostredí.

S trpezlivosťou a dôkladnosťou sa venujem detailom a zabezpečujem, aby všetko prebehlo hladko do finálnej podoby. Rada prispievam k pozitívnemu pracovnému prostrediu a vytváram príjemné vzťahy s kolegami. Svoju prácu vykonávam so zodpovednosťou a samostatnosťou, aby som dosiahla vysokú kvalitu a efektivitu.

Okrem svojej práce som veľký fanúšik športu, hlavne hokeja a futbalu. S veľkou obľubou sa venujem vareniu, pečeniu a starostlivosti o domácnosť. Rada objavujem nové recepty, experimentujem s chuťami a vytváram výnimočné jedlá. Varenie je pre mňa nielen kreatívnym procesom, ale aj spôsobom prejavu lásky a starostlivosti o mojich blízkych. Okrem toho sa starám o domácnosť s dôkladnosťou a snažím sa vytvárať príjemné a útulné prostredie pre rodinu a priateľov.


V prípade, že budete potrebovať moju pomoc, kedykoľvek sa na mňa môžete obrátiť :-)

Kontaktujte ma