Realitná kancelária ARISE | Zodpovedne a profesionálne

Recenzie

I can only recommend such a professional, detail oriented and attentive team, that advised me on every step during the selling process. I had always a feeling, that I can freely contact and address any issue which is dealt with outmost priority ensuring my full satisfaction. Great job, team and all the best!

Yu da Law

Ďakujem za skvelú spoluprácu pri kúpe bytu. Martin Balážik a Radoslav Trubiansky sú skvelí, príjemní, ochotní ľudia. Profesionálne odvedená práca, môžem len odporúčať.

František

Veľmi pekne ďakujem za pomoc pri kúpe bytu realitnej spoločnosti Arise. Ďakujem hlavne pánovi Markovi Suchankovi za profesionálny prístup od obhliadky bytu až po kúpu bytu. Aj na množstvo problémov mi vedel včas a urýchlene poradiť. Ďakujem pekne Marko Suchanek. Vrelo odporúčam ak niekto chce kúpiť alebo predať nehnuteľnosť. 100% spokojnosť. Ešte raz veľké ĎAKUJEM!

Miro Kohut

Realitnú kanceláriu odporúčam, profesionálny prístup, bezproblémové vybavenie vrátane finančnej poradkyne, s ktorou spolupracujú.

Jaroslava Sasková

Spolupráca so spoločnosťou Arise bola na vysokej profi úrovni. Oceňujem ústretovosť a ochotu pracovať prakticky nepretržite, podľa času a potreby klienta.

Vladimír Chrenko

Realitnú kanceláriu ARISE odporúčam všetkými desiatimi! Od začiatku veľmi príjemná spolupráca, ďakujeme p. Jakubovi Smolenickému a p. Petrejemu za ich VŽDY milý a zároveň profesionálny prístup. Boli sme veľmi spokojní, ešte raz ďakujeme a prajeme veľa ďalších spokojných klientov ako sme boli aj my!🙂

Aneta Božiková

Wow a ešte raz wow. Vážení a milí, ak stále hľadáte pomoc pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti, tak hľadať už nemusíte, lebo realitka ARISE je presne to, čo potrebujete. Moja situácia bola komplikovaná, nielen kvôli covidu, ale aj tým, že žijem v zahraničí. O môj predaj sa staral pán Jakub Smolenický, ktorý je nielen úžasný profesionál, ale taktiež pozitívne naladený človek, ktorý zvládol predaj môjho bytu na jednotku. A verte mi, že ten predaj bol dosť stresujúci a časovo náročný, ale všetko dopadlo super a to len vďaka Jakubovej pomoci. Len tak ďalej ARISE, ste top a ešte raz obrovské ĎAKUJEM za Vašu pomoc!

Zuzana Kocisová

Ďakujem tímu ARISE za pomoc pri predaji bytu. Od prvého telefonátu až po odovzdanie bytu novým majiteľom prebehlo všetko hladko a bez problémov. Vždy pozitívne naladení, ochotní a nápomocní v každom smere. Som rada, že som sa rozhodla práve pre služby tejto realitnej kancelácie, čo sľúbili dodržali. Ďakujem p. Smolenickému za super organizáciu, samostatnosť pri obhliadkach, p. Balážikovi za nasadenie pri sťahovaní nábytku a veľmi peknú prezentáciu p. fotografke. Ďakujem a držím palce v ďalšej práci.

Michaela Šnajdr

Ďakujeme za spoluprácu a profesionálny prístup pri predaji nášho bytu. Výborná spolupráca 👍🏻 profesionálny prístup Ing. Marcela Sidor Hrešková. ARISE môžme iba odporučiť. Radko Trubiansky skvelá práca 👍🏻 Veľa spokojných klientov🍀

Martin Jančura

Rada by som sa podelila o naozaj príjemnú skúsenosť s vašou realitnou kanceláriou. V marci tohto roku sme boli na obhliadke bytu v Karlovej vsi, bola to naša prvá obhliadka bytu vôbec. Byt nás však natoľko oslovil, že sme sa rozhodli ešte v ten deň, že ho berieme bez toho, aby sme videli aj iné ponuky. Jeden z faktorov prečo sme sa rozhodli tak rýchlo bola práve aj realitná kancelária. Pán Balážik u nás vytvoril naozaj skvelý prvý dojem, celá prehliadka bola veľmi príjemná a profesionálne vedená a pán Balážik vzbudzoval veľkú dôveru. Presne v tomto duchu pokračovala aj celá kúpa bytu. Ako asi väčšina ľudí, ktorí kupujú prvú nehnuteľnosť, aj my sme boli čiastočne vystresovaní a zmätení, nevedeli sme čo čakať. Pri takmer žiadnych očakávaniach sme však ostali naozaj milo prekvapení. Celá kúpa prebiehala veľmi transparentne a na úrovni. Kedykoľvek sme potrebovali pomôcť, poradiť, pán Balážik bol dostupný nonstop, bez ohľadu na to či je nedeľa večer alebo nie. V máji sme byt prebrali a aj po zabývaní sa zaujímal, či je všetko v poriadku, vždy ochotný pomôcť. Po tom ako počúvame od známych veľmi opačné a negatívne skúsenosti s realitnými kanceláriami, sme veľmi radi že sme mali tú možnosť mať skúsenosť práve s ARISE, za tie dva mesiace sme sa naozaj mohli presvedčiť že RK zastáva záujmy nie len predávajúceho alebo svoje ale aj kupujúceho v rovnakej miere. Obrovská spokojnosť na našej strane.

Eva Babat